Grace Mondo

Batteri til Grace Mondo ACC-IRCLI 5200 mAh

Erstatningsbatteri til Grace Mondo ACC-IRCLI: 5200 mAh, 7.4 V, Li-ion. Passer 3 modeller. Se pris og spesifikasjoner.

Om Batteri til Grace Mondo ACC-IRCLI 5200 mAh

Batteri til Grace Mondo ACC-IRCLI 5200 mAh er et erstatningsbatteri til Grace Mondo innen kategorien dab-radio, produsert som et alternativ til originalbatteriet med delenummer ACC-IRCLI. Batteriet har en kapasitet på 5200 mAh, en spenning på 7.4 V og 38.48 Wh energiinnhold. Cellene er av typen Li-ion, som gir stabil spenning gjennom hele utladningen og ingen minneeffekt.

Fysisk har batteriet målene 66.20 x 47.00 x 37.40mm, en vekt på 260 g og fargen blue, slik at det passer i samme batterirom som originalen. Sammenlign alltid delenummer og mål mot ditt eksisterende batteri før du bestiller.

Batteriet er oppført som kompatibelt med 3 modeller, blant annet GDI-IRC6000W, GDI-IRC6000R og GDI-IRC6000. Finner du din modell i listen under, kan du bruke batteriet som direkte erstatning.

Prisen ligger på 152 kr, og lagerstatus bekreftes hos leverandøren. Husk at levetiden avhenger av bruk og lading – les mer i vår kunnskapsdel om hvordan du forlenger levetiden på dab-radio-batterier.

Spesifikasjoner

Merke
Grace Mondo
Delenummer
ACC-IRCLI
SKU
CS-GMR600SL
Kapasitet
Spenning
Watt-timer
Kjemi
Dimensjoner
66.20 x 47.00 x 37.40mm
Vekt
260 g
Farge
Blue

Passer disse modellene (3)

Andre batterier til dab-radio

BatteriKapasitetSpenningKjemiPris
Batteri til Grace Mondo ACC-IRCLI 5200 mAh5200 mAh7.4 VLi-ion152 kr
Batteri til Grace Mondo ACC-IRCLI 6800 mAh6800 mAh7.4 VLi-ion176 kr
Batteri til MA-4–7.2 V–229 kr
Batteri til MA-1–7.2 V–269 kr
Batteri til SMS50SL–3.7 V–99 kr
Batteri til XDR120SL–9.6 V–399 kr

Sammenligningen viser batterier i samme kategori. Høyere kapasitet gir lengre driftstid, men spenningen må alltid være den samme som originalbatteriet.

Ofte stilte spørsmål

+Hvilke modeller passer Batteri til Grace Mondo ACC-IRCLI 5200 mAh til?

Batteriet er oppført som kompatibelt med 3 modeller, blant annet GDI-IRC6000W, GDI-IRC6000R, GDI-IRC6000. Sjekk at delenummeret ACC-IRCLI står på batteriet du har i dag før du bestiller.

+Hva betyr 5200 mAh og 7.4 V i praksis?

Kapasiteten på 5200 mAh forteller hvor mye ladning batteriet holder – høyere tall gir lengre driftstid mellom hver lading. Spenningen på 7.4 V må stemme med originalbatteriet, ellers kan ikke enheten bruke batteriet. Til sammen gir det et energiinnhold på omtrent 38.48 Wh.

+Hvilken batteriteknologi bruker ACC-IRCLI?

Cellene er av typen Li-ion. Denne teknologien holder spenningen stabil gjennom utladningen, tåler lading når som helst uten minneeffekt og bør oppbevares tørt og svalt ved rundt 40–60 % ladning ved lengre lagring.

+Er dette et originalbatteri fra Grace Mondo?

Nei. Dette er et erstatningsbatteri som er bygget for å tilsvare originalbatteriet fra Grace Mondo med delenummer ACC-IRCLI. Det har samme spenning og kontaktløsning, slik at det kan brukes i samme batterirom.

+Hva koster Batteri til Grace Mondo ACC-IRCLI 5200 mAh, og er det på lager?

Prisen er 152 kr, men lagerstatus bør bekreftes hos leverandøren før bestilling. Prisen hentes fra leverandøren og kan endre seg.

+Hvordan får jeg lengst mulig levetid ut av batteriet?

Unngå å tømme batteriet helt, hold det unna varme over 40 °C og lad det opp til 50–80 % før lengre lagring. For dab-radio betyr jevnlig bruk mer for levetiden enn antall ladinger. Utbrukte batterier leveres til retur i butikk eller på gjenvinningsstasjon.